droga

droga

1 października 2022

Rusza rekrutacja Camino-mentorów

Podziel się swoim doświadczeniem Camino de Santiago i pomóż innym przygotować się do drogi. Jeśli byłeś na Camino de Santiago, zostań mentorem w naszym projekcie. Właśnie rusza rekrutacja. 


„Camino – łączy nas droga” to propozycja dla osób przygotowujących się do wyprawy na Camino de Santiago oraz dla doświadczonych pielgrzymów, którzy chcą pomóc innym przygotować się do tej niezwykłej wędrówki. Tak jak w drodze do Composteli ludzie spotykają się i wymieniają doświadczeniami, tak tu pielgrzymi mogą wzajemnie się poznać i porozmawiać. Każdego mniej doświadczonego pielgrzyma wspiera w przygotowaniu do wyprawy bardziej doświadczony pielgrzym-mentor. Zostań jednym z nich!

Kto może wziąć udział?

W projekcie mogą wziąć udział osoby w wieku 18-65 lat, które:
  • przeszły już swoje Camino i pragną podzielić się swoim doświadczeniem z innymi. Zapewniamy im wsparcie merytoryczne i techniczne w procesie mentoringu, zapraszamy ich na spotkanie networkingowe w Gietrzwałdzie (na Camino Polaco) oraz na konferencję na temat eko-pielgrzymowania (czytaj dalej o ścieżce Byłem na Camino).

Co oferujemy?

Dzięki temu, że większość wydarzeń odbywa się online, w projekcie biorą udział osoby z różnych części Polski, które łączy wspólna pasja do Camino. W ramach projektu organizujemy warsztaty i spotkania z ekspertami, które zapewniają przygotowanie do roli mentora oraz wsparcie techniczne.

Ile to kosztuje?

BYŁEM NA CAMINO – kurs bezpłatny.


Więcej o programie przeczytasz na naszej stronie - program BYŁEM NA CAMINO

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz