droga

droga

2 listopada 2015

Olsztyn: Opowieści z Camino del Norte

W najbliższą sobotę 7 listopada zapraszamy na spotkanie z Agnieszką Kotnarowską, która opowie o pielgrzymowaniu do Composteli północnym szlakiem w Hiszpanii. Spotkanie zatytułowane „Piękno jakubowego pielgrzymowania – czyli moje Camino del Norte” odbędzie się w Centrum Św. Jakuba przy olsztyńskiej katedrze. Zaczynamy już o godz. 16.30.


Agnieszka Kotnarowska pielgrzymowała do Composteli w ubiegłe wakacje, rozpoczynając Camino w Irun. Jej wspomnienia z drogi są nadal żywe, cieszymy się więc, że zgodziła się opowiedzieć o swoich doświadczeniach i przygodach, a także pokazać kilka zdjęć.
 
Agnieszka przeszła hiszpański szlak Camino del Norte, uznawanym przez wielu za najpiękniejszą drogę jakubową. Stąd tytuł i temat spotkania związany będzie z pięknem dróg do Composteli.  
 
Tak, jak obiecaliśmy ostatnio, przywieziemy ze sobą jeszcze kilka egzemplarzy książki "Camino de Santiago. Tradycja i współczesność" oraz - jak zawsze - muszle jakubowe.
 
Serdecznie zapraszamy i jak podczas każdego spotkania liczymy na Waszą obecność. Zaproście na spotkanie także swoich znajomych, którzy również pragną pielgrzymować do św. Jakuba.

a&m

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz