droga

droga

10 kwietnia 2016

Targi Wydawców Katolickich i promocja książki o Camino

W dniach 9-10 kwietnia 2016 roku przedstawiciele Fundacji Idź Dalej uczestniczyli w XXII Targach Wydawców Katolickich w Warszawie. Agnieszka Jaworska przy stoisku Wydawnictwa Petrus podpisywała swoją książkę „Camino de Santiago. Tradycja i współczesność”.

 
W tym roku w Arkadach Kubickiego swoje publikacje prezentowało ponad 170 wystawców, w tym również Wydawnictwo Petrus, które wydało książkę Agnieszki Jaworskiej. Targi Wydawców Katolickich to jedna z największych imprez wydawniczych w Polsce. Oprócz możliwości nabycia dobrej literatury na standardowych stoiskach księgarskich, organizatorzy oferują także szereg spotkań towarzyszących, jak spotkania z autorami, publicystami czy twórcami kultury chrześcijańskiej.

W sobotę 9 kwietnia o godz. 13.00 przy stanowisku Wydawnictwa Petrus Agnieszka Jaworska podpisywała swoją książkę i zachęcała do wyruszenia na Camino de Santiago. Ponadto brała udział w nagraniu filmu promującego wydawnictwo, w trakcie którego opowiadała o współczesnym fenomenie pielgrzymowania do grobu św. Jakuba Apostoła.

 mp

 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz