droga

droga

1 lutego 2017

"Camino - twoja droga" - nasz nowy projekt w Warszawie

Już w czwartek 9 lutego zapraszamy na spotkanie w warszawskiej klubokawiarni Decelowo, podczas którego będziemy opowiadać o Camino de Santiago. Spotkanie jest częścią nowego projektu przygotowującego do Camino, do którego właśnie rozpoczęliśmy rekrutację. 


Tym razem działamy w stolicy. Ruszamy z projektem "Camino - twoja droga" skierowanym do tych, którzy po raz pierwszy wybierają się na szlak do Composteli, chcą wędrować pieszo i - najważniejsze - chcą się do swojej wyprawy dobrze przygotować. 

W ramach projektu oferujemy krótki kurs języka hiszpańskiego, warsztaty praktyczne i coachingowo-motywacyjne. Projekt jest odpłatny (cena 100 zł). Rekrutacja ruszyła z początkiem lutego. Więcej informacji o projekcie oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są w zakładce projektowej.  

Wszystkich - tych, którzy byli i którzy dopiero wybierają się do Composteli - zapraszamy na spotkanie "Droga serca i rozumu" w klubokawiarni Docelowo przy Placu Konstytucji, gdzie w czwartek 9 lutego o godz. 19.00 podpowiemy, o czym warto pomyśleć przed wyruszeniem w drogę.  
a&m


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz