droga

droga

26 marca 2017

Warsztaty motywacyjne przed wyruszeniem na Camino

W sobotę 25 marca odbyły się warsztaty motywacyjne pod nazwą "Cel i sens Drogi". Ich uczestnicy przygotowywali się od strony "wewnętrznej" do wyruszenia na szlak do Composteli - odkrywali swoje motywacje, nazwali lęki i wyznaczali własne cele na czas wędrówki.


Dziesięcioro przyszłych caminowiczów wzięło udział w warsztatach motywacyjnych przed wyruszeniem na swoje Camino. W ramach przygotowań do wyruszenia na szlak zaproszeni zostali do wykonania serii ćwiczeń coachingowych, dzięki którym skonfrontowali się ze swoimi obawami przed wędrówką, a także odpowiadali sobie na pytania: dlaczego idę? czego oczekuję od tego Camino? jak chcę je przeżyć?


Warsztaty prowadziła Agnieszka Hajduk - psycholog i coach, doświadczona caminowiczka, która w ubiegłym roku sama pieszo wędrowała z Polski do Santiago de Compostela. Dzięki doświadczeniu prowadzącej udało się stworzyć atmosferę otwartości i wzajemnego zaufania, sprzyjającą wymianie doświadczeń. 

Warsztaty motywacyjne stanowiły część projektu "Camino - twoja droga", który od początku lutego Fundacja Idź Dalej realizuje w Warszawie. Projekt ma na celu wieloaspektowe przygotowanie osób chcących po raz pierwszy wyruszyć na Camino do wędrówki pieszej poprzez m.in. krótki kurs języka hiszpańskiego oraz warsztaty praktyczne.

apBrak komentarzy :

Prześlij komentarz