droga

droga

27 maja 2015

Nasze ulotki na Camino Frances

"To nie koniec Drogi!" - żółte karteczki z takim napisem i logiem Fundacji Idź Dalej można już znaleźć w kilkunastu schroniskach na najważniejszym szlaku Camino w Hiszpanii. A wszystko dzięki zaprzyjaźnionemu pielgrzymowi, który zechciał pomóc w promocji :) 
 
 
 
Ten prosty i miły sposób promowania Fundacji Idź Dalej podsunęła nam Agnieszka, która 16 kwietna ruszyła na Camino Frances, wędrując Drogą Aragońską a następnie Francuską. Nie tylko sama zaproponowała nam, że weźmie na szlak ulotki Fundacji, ale nawet wydrukowała je na dzień przed wylotem. Postawiła tylko jeden warunek - miały być lekkie!
 
Taka jest krótka historia tych żółtych karteczek z kontaktem do Fundacji, które można napotkać w drodze aż po Monte do Gozo. Mamy nadzieję, że ci, którzy je znajdą, ucieszą się nie tylko z informacji zamieszczonej na tablicy po polsku, ale i po powrocie do domu przyłączą się do nas, aby propagować Camino w Polsce. 
 
Agnieszce serdecznie dziękujemy, zwłaszcza że te ulotki (jakkolwiek lekkie by nie były) trzeba było nieść w plecaku przez większą część Camino!

ajBrak komentarzy :

Prześlij komentarz